View Internet Mobilny W Niemczech PNG

View Internet Mobilny W Niemczech PNG. Jednak za te same pieniądze otrzymujemy tylko 5 lub 10 gb transferu danych. Wynajmij xoxo wifi na wyjazd, nie płać za roaming w ponad 130 krajach.

Finanse osobiste - usługi bankowe, pożyczki, inwestowanie ...
Finanse osobiste – usługi bankowe, pożyczki, inwestowanie … from hype.pl

Internet mobilny w niemczech « odpowiedź #1 : Znajomy z tego korzysta i sobie chwali. Mam w niemczech, mieszkajaca w gorach hartzu nie opodal bylej granicy z ddr mame, ktora po smierci ojca mieszka sama.z uwagi na podeszly jej wiek chce zalozyc u niej w domu monitoring wifi aby moc wiedziec czy z nia wszystko jest ok i czy nie potrzebuje naglej pomocy ( opiekunka mamy mieszka kilka ulic dalej).

Internet mobilny w niemczech « odpowiedź #1 :

Usługę podpina się pod swojego paypala, z którego pobierają opłatę. Nie ma takiej oferty żadnej sieci mobilnej w żadnym kraju europejskim ,która w ofercie internetu mobilnego swoim zakresem usług obejmowała by inne kraje wiec nie licz na to że kupując jedną kartę bedziesz miał neta tam gdzie staniesz w ramach swojego limitu W poniższej tabeli przedstawiamy dostępne oferty z umową (postpaid) i transferem 10 i więcej gb. Sieć 5g w niemczech rozwijana jest w zawrotnym tempie.

Leave a Comment