Get Internet Vergi Dairesi Logo Pics

Get Internet Vergi Dairesi Logo Pics. Bi̇lgi̇ yasal ve i̇dari düzenlemeler gereğince, ihbarınızın değerlendirmeye alınabilmesi için t.c. İnternet vergi dairesi, fiziki olarak vergi dairelerine gitmenin getirdiği zaman kaybını en aza indirmek ve her türlü sorgulama ve borç ödeme işleminizi kolaylaştırmayı amaçlar.

Yasin Özdil, SMMM, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ...
Yasin Özdil, SMMM, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir … from muhsite.s3.amazonaws.com

Yeni i̇nternet vergi dairesi'nin özelliklerinden biri olan başkası adına i̇şlem yapma, ancak yetki verme ile mümkün olmaktadır. Bu sitemizden verilen hizmetler, başkanlığımızca yapılan geliştirmeler sonucunda ivd.gib.gov.tr ve intvrg.gib.gov.tr adreslerine taşınmıştır. Sisteme giriş sırasında hepinizin görebileceği gibi borç bilgilendirme servisi yazmaktadır.

İnternet vergi dairesi kullanımıyla birçok bilgiyi ve borçlarınızı sorgulayıp takip etmenize olanak tanıyan bu sistem ile ödemelerinizi zamanında gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye genelinde vergi işlemleri ile alakalı olarak artık i̇nteraktif vergi dairesi dönemi başladı. Vergi konularıyla ilgili işletmelerin en çok merak ettiği soruların cevaplarını logo i̇şbaşı blog'da bulabilirsiniz. İnternet vergi dairesi yeni yüzüyle yani interaktif vergi dairesi adıyla hizmet vermektedir. İnternet vergi dairesi şifresi alınması için oluşturulan formu aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment