Get Gib Gov Internet Vergi Dairesi PNG

Get Gib Gov Internet Vergi Dairesi PNG. Kimlik numaranız ile adresinizi girmeniz gerekmektedir. Muhtasar ve prim hizmet byn.

İnternet Vergi Dairesinde İşlem Değişikliği Muhasebe Web
İnternet Vergi Dairesinde İşlem Değişikliği Muhasebe Web from www.muhasebeweb.com

Vergi dairelerinde fiziki ortamda sunulan vergisel işlemlerini zaman ve yer koşulu aranmaksızın kolay, hızlı ve etkin bir şekilde elektronik ortamda yapabilmesine imkan sağlayan güvenilir, etkileşimli bir sistemdir. Elektronik tebligat talep bildirimi ile vergi dairesine bildirimde bulunan kurumlar vergisi mükellefleri ile tüzel kişiliği olmayan teşekküllerin kanuni temsilcilerinin müracaatı anında, tüzel kişiliğin internet vergi dairesi şifresi yok ise vergi dairesince internet vergi dairesi şifresi verilir. Gi̇b tarafından oluşturulmuş olan internet vergi dairesini kullanmak isteyen tüzel ve gerçek kişilerin kullanıcı kodu ile şifre alması gerekmektedir.

Bu bölümde vergi dairesinden almış olduğunuz internet vergi dairesi kullanıcı kodu ve şifresi ile veya i̇nteraktif vergi dairesi üzerinden almış olduğunuz kullanıcı kodu ve şifresi ile giriş yaparak hazır beyan sistemine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca internet vergi dairesi şifresi için dilekçe veya form talep edilmeyecektir. Formun doldurulması ile başvuru yapabileceğiniz şifre işlemleri sonrasında internet vergi dairesi şifresi size verilecektir. Tüm gerçek kişiler ve vergi mükellefiyeti bulunan tüzel kişiliklerin kanuni temsilcileri sistem üzerinden kayıt olarak. Bunda özellikle internetin yaygın kullanımı da etkili olmaktadır.

Leave a Comment